Náhradní díly Návěsy, Přívěsy

Náhradní díly na návěsy a přívěsy

V této kategorii naleznete rozsáhlou nabídku náhradních dílů a příslušenství pro návěsy a přívěsy. Spoustu zboží máme přímo skladem, takže jsme schopní Vám je dodat okamžitě. Pokud některé náhradní díly na návěsy/přívěsy nebudeme mít zrovna dostupné, objednáme je pro Vás a následně v co nejkratší době dodáme. Z jakého zboží si u nás můžete vybrat?

Nabídka náhradních dílů na návěsy a přívěsy

Jsme specialisté na náhradní díly na návěsy a přívěsy a vybíráme pro Vás výhradně kvalitní zboží od předních světových výrobců. Nabídku náhradních dílů máme rozdělenou do těchto hlavních kategorií:

Brzdy – v této kategorii nabízíme např. brzdové třmeny, brzdové válce, kotouče, bubny, destičky, obložení, indikace, brzdové páky a opravárenské sady.

Doplňky – široká nabídka sněhových řetězů, dále pak poklice, klaksony, kanystry, lékárny, měniče, rukavice a další zboží

Elektrický systém – v této sekci si můžete vybrat kabely, zásuvky, motorky, zástrčky, přepínače, vypínače, snímače, relé, čidla atd.

Karoserie – nejen nárazníky a blatníky, kovové a plastové díly...

Osvětlení – vysoce kvalitní osvětlení pro nákladní vozy – žárovky, majáky, pracovní světla, výstražné rampy, zadní a poziční světla...

Podvozkové díly – pod touto položkou naleznete pestrou nabídku tlumičů a měchů náprav, pérování, vzduchové systémy, díly náprav a mnoho dalších položek

V samostatné kategorii se pak můžete podívat na akční zboží, které nabízíme za zvýhodněné ceny.

Nabídka příslušenství na návěsy a přívěsy

Velmi bohatá je i naše nabídka příslušenství na návěsy a přívěsy. Co vše náš katalog zahrnuje?

Zakoupit si u nás můžete např. propojovací kabely, kotoučky, stěrače, smetáky, škrabky, cedule a značení, upínací pásy, plastové rohy, zábrany, bedny, klíny, dorazy, držáky rezervy, zvedáky, kapaliny, oleje, chemie, závěsy, oje, točnice, nohy, nezávislé topení, palivoměry, nádrže, akumulátory, odpojovače, startovací kabely, zástěrky a také různé druhy nářadí (např. hlavice, vratidla, kleště, ráčny atd.).

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného příslušenství pro Váš nákladní vůz a zodpovíme Vaše dotazy. Veškeré příslušenství v naší nabídce pochází výhradně od kvalitních a prověřených výrobců – můžete se tak spolehnout na jeho vysokou kvalitu.

zobrazit více zobrazit méně