Náhradní díly Man

Náhradní díly MAN

Při nákupu náhradních automobilových dílů je třeba vždy dbát na značku výrobce a na typ automobilu, na který náhradní díly potřebujete. U nákladních vozů pak tato pravidla platí dvojnásob.

Vozy značky MAN patří mezi špičku, což je dáno také vysoce kvalitními náhradními díly. Pouze originální díly MAN zajistí vynikající výkon a dlouhou životnost vašeho vozu.

Naše společnost Simex2 je předním dodavatelem náhradních dílů MAN. Díky této specializaci poskytujeme nejširší nabídku dílů na našem trhu a podporujeme všechny modely MAN. Stačí si jednoduše vybrat konkrétní typ, jeho motorizaci a konkrétní díly se již okamžitě vyfiltrují. Na našem e-shopu nemusíte nic zdlouhavě hledat a vždy dostanete komplexní nabídku všech dílů.

Ať hledáte jakýkoli náhradní díl, u nás ho najdete rychle a z pohodlí domova. Podporujeme a poskytujeme náhradní díly na oblíbené modely: MAN M90, MAN F2000, MAN TGA, MAN L2000, MAN TGX, MAN TGS, MAN TGL, MAN TGM a MAN TGM EURO 6 a spoustu dalších.

Jaké náhradní díly na nákladní vozy MAN u nás najdete?

Nabízíme vše, co nákladní vozy MAN potřebují. Ať se porouchají brzdy, osvětlení, spojka, opotřebuje výfuk nebo zrcátka, u nás najdete profesionální a plnohodnotnou náhradu. Díky spolupráci s předními špičkovými výrobci nabízíme jen ty nejkvalitnější díly na českém a slovenském trhu.

Pestrý výběr příslušenství pro nákladní vozy MAN

Dále nabízíme také širokou škálu nejrůznějšího příslušenství. Vybrat si můžete z bohaté nabídky stěračů, upínacích pásů, nakoupíte také kapaliny, oleje, nádrže, čerpadla, akumulátory, blatníky a nejrůznější druhy nářadí. Vše, co nákladní automobil MAN potřebuje, najdete jednoduše u nás.

Společnost MAN

Tento německý strojírenský holding se soustředí především na výrobu autobusů a nákladních automobilů. Dále se také specializuje na:

  • Vznětové motory a dieselelektrické agregáty
  • Turbomotory
  • Průmyslové stroje a služby
  • Silniční dopravní prostředky

V roce 1898 se společnosti Maschinenbau-AG Nürnberg (vznik 1841) a Mashinenfabrik Augsburg AG (vznik 1840) sloučily do Vereinigte Maschinenfabrik Augsburg und Maschinenbaugesellschaft. V roce 1908 získala společnost své současné jméno – Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg – proto tedy MAN.

zobrazit více zobrazit méně