Náhradní díly Iveco

Náhradní díly IVECO

Při výběru náhradních dílů na nákladní vozy Iveco je nutné orientovat se podle dvou základních pravidel. Nutné je vybírat kvalitní díly od ověřených výrobců a zároveň zcela přizpůsobit svou volbu konkrétnímu typu nákladního vozu. Obě pravidla si o něco blíže popíšeme v následujících řádcích.

Dbejte na kvalitu a ověřené výrobce

Zdánlivá finanční úspora může být mnohdy důvodem volby méně kvalitního náhradního dílu na nákladní auto, v důsledku však může vyústit k dalším výdajům, které se mohou vyšplhat vysoko nad cenu kvalitnějšího a ověřeného náhradního dílu.

Ať už k vyšším výdajům vedlo rychlejší opotřebování nekvalitního náhradního dílu nebo vyšší „spotřeba“ dílů, či další závady, ve většině případů je výhodnější koupit kvalitní náhradní díl přímo na daný typ vozu a ušetřit si spoustu starostí a mnohdy i peněz. K problémům totiž nemusí vést pouze opotřebování samotného náhradního dílu, nýbrž také opotřebení dalších součástek, jejichž funkci koupený náhradní díl přímo ovlivňuje.

Kupujte náhradní díly pro konkrétní typ nákladního vozu

Druhým zásadním aspektem volby náhradního dílu na nákladní vůz IVECO je výběr dle konkrétního typu vozidla. Jakkoliv podobně mohou dva náhradní díly vypadat, ale ve většině případů je rozdíl, například mezi náhradními díly na IVECO Daily a náhradními díly na IVECO Eurocargo, veliký.

Pamatujte, že vždy je lepší koupit náhradní díl na konkrétní typ vozu, než nějaký s podobnými parametry či rádoby univerzální díly a poté se potýkat ať již s technickými problémy, nebo problémy s kompatibilitou náhradního dílu. Stejně jako u méně kvalitního dílu, i nepřesně pasující díl má totiž vliv na okolní součástky, které se mohou následkem špatné kompatibility rychleji opotřebovávat a vyústit tak k dalším finančním výdajům.

Ne vždy, respektive málokdy, je tedy jednorázová finanční úspora či ležérnost při výběru konkrétního náhradního dílu i skutečnou úsporou.

Máte-li vůz značky IVECO, nakupujte pouze náhradní díly IVECO.

Co nabízíme

V naší nabídce naleznete na vozy IVECO tyto náhradní díly: např. karoserie, osvětlení, spojky, brzdy, filtry, zrcátka, brzdové a vzduchové systémy, akumulátory, výfuky, sněhové řetězy, různé druhy doplňků jako např. stěrače, upínací pásy s normální ráčnou i ráčnou ERGO, kapaliny a oleje, propojovací kabely, nádrže a čerpadla, akumulátory, blatníky, různé druhy nářadí a spoustu dalších věcí, které jsou k provozu nákladního a užitkového automobilu potřeba.

Všechny tyto komponenty a náhradní díly jsou určeny pro IVECO DAILY, IVECO EUROCARGO, IVECO STRALIS, IVECO EUROTECH, IVECO EUROSTAR, IVECO TURBO STAR, IVECO EUROTRAKKER, IVECO TECTOR a další.

zobrazit více zobrazit méně